Користувачів Приват24 чекають великі зміни: перші подробиці

3

ПриватБанк анонсував вихід нової версії сервісу мобільного банкінгу Приват24. Портал iTechua.com бере участь в тестуванні бета-версії, і покаже вам перші зображення і зміни.

Гендиректор ПриватБанку Петро Крумханзл пояснив, що оновлений мобільний додаток Приват24 не буде використовувати цифрове ядро Corezoid, права на яке належать екс-власнику банку. Відповідно, сервіс отримає абсолютно нове програмне забезпечення. Зміниться також дизайн додатку.

Найближчим часом бета-версія Приват24 буде доступна всім охочим. Загалом робота над запуском оновлення проходить у три етапи. «Перший – це закрите бета-тестування нової програми, і він вже триває. Другий етап починається в травні – це відкрите бета-тестування, яке проведуть за участю клієнтів. Вони зможуть вибрати для користування стару або нову версію програми. Після всього цього в кінці літа буде третій етап – повний перехід на нову систему», – уточнив прес-секретар ПриватБанку Олег Серга.

Читайте також  Представлений смартфон на Windows 10 з підтримкою Android

Ось як виглядає новий Приват24 у закритому бета-тестуванні:

У банку пообіцяли, що користувачів попереджатимуть про глобальні технічні роботи, аби уникнути можливих збоїв у системі.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

3 КОМЕНТАРІ

  1. Чотири рази пробував загрузити тоту бета версію, та кожного разу смартфон глючило. Велика КАКА отой новий ПРИВАТ24, зроблений без коломойського розуму.

  2. краще б додали опцii входу у приват. за кордоном без телефону користуватися своiм рахунком просто неможливо. тех пiдтримка жахлива, заповнюеш форму з усiма своiми данними i чекаеш чийогось дозволу, замiсть того, щоб зробити кiлька способiв верифiкацii прямо на сайтi

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут