Генерал пояснив, чому росіяни побоюються українського комплексу “Грім-2”

8
30256

Новий український оперативно-тактичний комплекс “Грім-2” за своїми характеристиками перевершує російський аналог – “Іскандер”.

Про це заявив екс-заступник начальника Генштабу ЗСУ, генерал-лейтенант запасу Ігор Романенко в інтерв’ю виданню “Обозреватель”.

Він також прокоментував побоювання депутата Держдуми Росії приводу того, що Україна проводила випробування двигуна ракет “Грім-2” неподалік від Керченської протоки і Кримського моста.

“Це добре, що вони турбуються… Росіяни повинні знати про можливості України, зокрема, про те, що Україна займається реалізацією ракетного проекту” Грім-2 “. 2018 рік стане роком безпосередніх польових випробувань. Якщо все піде за планом, не виключено, що” Грім-2 “буде поставлений на потік вже до кінця року”, – розповів Романенко.

За його словами, “Грім-2” – це частково концептуальне продовження проекту “Сапсан”. Свого часу планувалося, що це ракетне озброєння повинно стати базовим в комплексах земля-земля, земля-корабель і для цілей протиповітряної оборони “. Він наголосив, йдеться не про модернізацію старого озброєння, а про створення нового, в тому числі перевершує російські аналоги.

Джерело

загрузка...
Загрузка...

8 КОМЕНТАРІ

    • Віталій вибач,відповідь для Ярослава і антіжида:пяні ЗС це” досягнення”Росії,а жиди в даній ситуації це їхня природа,і в кінці антіжид якщо ти не знаєш то Степан Бандера боровся за свою землю не претендуючи захопити чужу. І памятайте сволочі,Україну вже хотіли захопити багато других держав а Вона не посягала ще пока на територію ні одної держави. З повагою до людей і зневагою до сволочів Володимир.

  1. Україні необхідна наймогутніша, новітня військова техніка техніка, а разом із тим стрімкий розвиток економіки. Залізна згуртованість і холодний розум – це надійний захист від ворога.

  2. Україні необхідна наймогутніша, новітня військова техніка, а разом із тим стрімкий розвиток економіки. Залізна згуртованість і холодний розум – це надійний захист від ворога.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут