Фахівці планують друкувати ядерні реактори на 3D-принтері

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Команда інженерів і фізиків-ядерників мають намір зробити революцію в атомній енергетиці – вчені планують друкувати ядерні реактори на 3D-принтері.

Такий амбіційний проєкт є у фахівців з Ок-Ріджскої національної лабораторії. Зараз розробка нових частин для ядерних реакторів – дорога і процес вимагає багато часу . Інженерам доводиться збирати деталь, поміщати її в тестовий реактор і дивитись, чи працює вона. Однак із застосуванням 3D-друку час можна було б скоротити, стверджують в лабораторії.

Команда планує надрукувати один з проєктів активної зони невеликого ядерного реактора, який хочуть ввести в експлуатацію в 2023 році. Повідомляється, що весь реактор буде розміром з бочку пива. Він зможе забезпечувати енергією близько тисячі будинків.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.