Приблизний час читання: 4 хв

Мобільний підрозділ Samsung планує створити своє власне гнучке скло

0

Samsung — це великий конгломерат, який має безліч дочірніх компаній та підрозділів. Один з цих підрозділів — Samsung Electronics. Він відповідає за розробку телефонів лінійки Galaxy. Інший носить назву Samsung Display та відповідає за вироблення екранів для смартфонів, моніторів і телевізорів.

Згідно з останнім звітом з Південної Кореї, підрозділ Samsung Electronics планує розробити свою власну гнучку панель без допомоги Samsung Display для того, щоб знизити вартість екрана та зробити технологію доступнішою в майбутньому.

ETNews доповіли, що Samsung Electronics зв’язались з різноманітними компаніями, які займаються виробництвом гнучкого скла. З таким підходом має вирости конкуренція серед виробників, що призведе до зменшення цін на ринку. Наразі, такі телефони, як Galaxy Z Flip, мають надзвичайно тонку панель, завдяки чому екран гнеться, проте не ламається.

Читайте також  Vivo покаже проривну технологію оптичної стабілізації камери

Однак, Samsung Electronics вірять, що з теперішньою мережею поставок вони не зможуть зробити товще скло, яке не матиме складок при згинанні. Якщо говорити про ціни, то гнучке скло на Galaxy Z Flip коштує близько $40, а звичайне скло на будь-якому звичайному смартфоні — $2.

Для Samsung Electronics ціль цих змагань полягає у зменшенні цін та навантаження на відділ плечей на дисплеї, залишаючи при цьому високу якість. Сподіваємось, що Samsung впорається із завданням.

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Редактор який пише тільки чесні новини. Знає назви всіх смартфонів Samsung.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут