Приблизний час читання: 3 хв

Vivo приступає до досліджень в області зв’язку 6G

0

Китайська компанія Vivo, один з найбільших у світі постачальників смартфонів, починає дослідження в області технологій мобільного зв’язку шостого покоління — 6G.

Зараз, по суті, тільки починається становлення комерційного ринку 5G. Теоретично, стільникові мережі п’ятого покоління зможуть забезпечувати пропускну здатність до 20 Гбіт/с, але поки такі швидкості недосяжні.

Тим часом багато наукових організацій і провідні телекомунікаційні компанії вже приступили до досліджень в області 6G. Про відповідну ініціативу тепер розповів Цинь Фей (Qin Fei), керівник дослідницького інституту Vivo в галузі зв’язку.

Читайте також  Huawei випустить поліпшену версію доступного флагмана P40 Lite

Було сказано, що Vivo сформувала спеціальну команду, співробітники якої будуть вести дослідження і розробки в сфері 6G. Цей підрозділ буде взаємодіяти з китайськими і зарубіжними університетами.

За прогнозами, мережі 6G дозволять передавати дані зі швидкістю до 1 Тбіт/с, що призведе до появи якісно нових сервісів. Правда, очікувати запуску перших систем зв’язку шостого покоління слід не раніше 2030 року.

ДЖЕРЕЛОgizmochina
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Люблю Apple, розповідаю про гаджети, кіно і корисні речі зі світу IT.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут