Технології

Facebook буде платити за голосові повідомлення

Share
Час читання: < 1 хв.
Компанія Facebook оголосила , що має намір платити за голосові повідомлення , які будуть використовуватися для поліпшення технології розпізнавання мови.

Плата за голосові повідомлення – не широкий жест і не назріла необхідність. Швидше за все, це пов’язано з втратою доступу до безкоштовних голосових повідомлень. Пояснимо. Facebook, а також Amazon, Apple, Google і Microsoft (звучить як початок анекдоту), були спіймані на прослуховуванні і розшифровці голосових записів користувачів. Робилося це для вдосконалення систем розпізнавання мови, але без повідомлення клієнтів. Тепер за людські голоси їм доведеться платити.

Робити записи голосу можна в новій програмі під назвою Pronunciations (в пер з англ. Вимова) в спеціальному додатку для дослідження ринку. Якщо ви погодитеся для участі в програмі, Facebook запропонує записати фразу «Hey Portal», за якою потрібно буде вимовити ім’я одного зі свого списку друзів. Процедура може повторюватися до десяти разів, з використанням імен різних друзів. При цьому потрібно все повторювати двічі.

Багато за цей Facebook не заплатить. Виконавши описане завдання, ви отримаєте 200 балів в додатку Viewpoints, перевести в готівку які ви не зможете, поки не наберете 1000 балів або більше. А 1000 балів це п’ять доларів або близько 120 гривень. Здається, вигідніше співати в підземному переході. У Facebook заявили, що користувачам може бути запропонована можливість зробити до п’яти комплектів записів, тому заповітну тисячу балів деякі щасливчики все-таки отримають.

Лужна Софія

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

Опублікував
Лужна Софія
  • Останні записи

    Samsung Galaxy S25 здивує новими можливостями ШІ

    Напередодні великої презентації, запланованої на 22 січня, в мережу потрапила інформація про нові функції Galaxy…

    16.01.2025

    Експерти назвали професії, які можуть зникнути через розвиток ШІ

    Штучний інтелект (ШІ) стрімко змінює ринок праці, і вже найближчим часом багато професій можуть зникнути.…

    16.01.2025

    Google розробляє ШІ, який у 500 разів перевершує ChatGPT

    Google презентувала нову архітектуру нейронних мереж під назвою Titans, яка, за словами її розробників, дозволяє…

    15.01.2025

    Топ недорогих смартфонів на початку 2025 року: найкращі варіанти для бюджету

    Смартфон Google Pixel 8a очолив рейтинг найкращих недорогих смартфонів на початок 2025 року за версією…

    15.01.2025

    Apple розробляє потужний чіп “Hidra” для наступного покоління Mac Pro

    Найближчими місяцями Apple планує запустити новий Mac Pro, який, як очікується, стане найпотужнішим пристроєм у…

    15.01.2025

    США посилюють контроль над світовим ринком ШІ-чипів

    США запроваджують жорсткіші обмеження на експорт чипів та технологій штучного інтелекту, прагнучи зберегти перевагу у…

    15.01.2025