Microsoft довелося відкликати занадто проблемне оновлення Windows 10

0

Компанія Microsoft припинила поширення оновлення Windows 10 з номером KB4524244 після того, як користувачі почали скаржитися на критичні помилки.

Оновлення Windows 10 KB4524244 почало поширюватися на деякі комп’ютери 11 лютого в рамках щомісячного оновлення Patch Tuesday, яке традиційно виходить у другий вівторок місяця.

KB4524244 приносить поліпшення в систему безпеки для всіх підтримуваних на даних момент версій ОС, включаючи Windows 10 1909, 1903, 1809 і навіть 1607.

У тому числі апдейт виправляє уразливість в сторонніх менеджерах завантаження, реалізованих виробниками ПК. Однак з версіями, створеними HP і Apple, все пішло не так і на комп’ютерах почалися збої, аж до раптових перезавантажень, зависань і втрати працездатності. Втім, такі проблеми можуть спостерігатися і на ПК інших виробників.

Читайте також  Розкрито особливості нових навушників Xiaomi

Microsoft визнала наявність критичних помилок і пообіцяла випустити виправлену версію за сприяння партнерів-виробників. Поки виправлений апдейт готується, Microsoft рекомендує видалити несправну версію в історії оновлень, знайшовши її через стандартний пошук по системі.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут