Перший комп’ютер Apple Macintosh був представлений рівно 36 років тому

0

Вчора виповнилося рівно 36 років з того дня, коли легендарний спільний засновник і генеральний директор компанії Apple Стів Джобс (Steve Jobs) представив перший комп’ютер Macintosh.

За сьогоднішніми мірками специфікації системи звучать зовсім скромно. Вона була побудована на процесорі Motorola 68000, що працював на частоті 8 МГц, в розпорядженні якого було 128 КБ оперативної пам’яті. Дискова підсистема була представлена дисководом, розрахованим на дискети формату 3,5 дюйма. Всі компоненти комп’ютера були поміщені в загальний корпус з монітором на монохромному кінескопі розміром 9 дюймів по діагоналі. Така машина коштувала 2495 доларів.

Читайте також  Sony анонсувала велику презентацію нової консолі

У рекламі Apple Macintosh акцент був зроблений на простоту використання, обумовлену наявністю графічного інтерфейсу і миші. Подальша історія розвитку галузі показала, що ставка на цей фактор повністю виправдала себе.

За Macintosh пішли інші моделі лінійки, потім комп’ютери Apple перейшли на процесори PowerPC, а пізніше — на процесори Intel. Зараз в сімейство персональних комп’ютерів Apple входять ноутбуки, міні-ПК, ПК моноблочного компонування і робочі станції.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут