Ринок носимої електроніки в період з 2019 по 2023 рік буде рости на 15% на рік

0

Фахівці аналітичної компанії Technavio підготували документ під назвою «Світовий ринок носимой електроніки в 2019-2023 роках». Згідно з їхніми прогнозами, обсяг зазначеного ринку за цей період зросте на 35,67 млрд доларів. Середньорічне зростання складе 15%. Відзначимо, що в 2019 році зростання в порівнянні з 2018 роком склало 18,99%.

Читайте також  Названі самі "плавні" смартфони і оболонки 2019 року

За словами аналітиків, зростання доступності інтернету, бази мобільних абонентів і пристроїв IoT сприяє цифровізації економіки та інтеграції передових технологій, таких як штучний інтелект, віртуальна реальність і безконтактні платежі, портативні електронні пристрої, що призводить до зростання попиту на них. Популярності носяться електронних пристроїв також сприяє розвиток екосистеми мобільних додатків. Ці фактори в сукупності зумовлюють значне зростання глобального ринку носимой електроніки.

Важливим фактором, що робить позитивний вплив на ринок, є зростання уваги до розвитку елементної бази зі зниженим енергоспоживанням.

Залишається додати, що до носимой електроніці експерти Technavio відносять розумні годинник і браслети, окуляри, ювелірні прикраси і бездротові навушники, а також гарнітури з дисплеями та предмети розумного одягу.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут