Apple звинувачують у крадіжці технологій для Apple Watch

Компанія Masimo звинуватила Apple в крадіжці її технологій моніторингу здоров’я, які були використані в розумних годинниках Apple Watch.

Masimo є творцем технології обробки сигналів для медичних моніторів. Нещодавно Masimo і її дочірня компанія Cercacor Laboratories подали судовий позов, в якому стверджується, що Apple викрала секретну інформацію. Нібито популярний виробник смартфонів спочатку виступав в якості ділового партнера, але потім приступив до найму ключових співробітників з Masimo. Серед них Майкл о’рейлі (Michael o’reilly), віце-президент відділу технологій охорони здоров’я Apple.

Masimo і Cercacor стверджують, що їх неінвазивна система моніторингу, що працює зі світлом, була фактично вкрадена Apple, і використана в розумних годинах Apple Watch. Тепер компанія Apple звинувачується в численних порушеннях 10 різних патентів.

У позовах конкретно згадуються Apple Watch Series 4 Series 4, а також системи контролю рівня кисню в крові і визначення частоти серцевих скорочень. Masimo хоче запобігти подальшому використанню своїх запатентованих винаходів.

Інші деталі, на зразок суми, яку вимагає Masimo, поки невідомі. На даний момент Apple не робила жодних офіційних заяв.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я