Huawei першою відкрила унікальний магазин без співробітників

1

Компанія Huawei сьогодні відкрила свій перший розумний роздрібний магазин в Міжнародному центрі нового розвитку Wuhan Optics Valley в Китаї. Магазин працює цілодобово і управляється трьома роботизованими руками, які відповідають за збір предметів зі складу та їх доставку покупцю.

Роздрібні магазини приваблюють досить багато споживачів, які хочуть випробувати новинку перед покупкою. Але роздрібні магазини мають деякі недоліки, такі як оренда, оплата праці, вільний простір та багато іншого.

Щоб вирішити ці проблеми, Huawei вирішила відкрити перший розумний роздрібний магазин, який не займає багато місця і не вимагає наявності співробітників. По-перше, він завжди відкритий, як і будь-який інтернет-магазин. По-друге, він працює як годинник, так як тут немає людського фактора.

Читайте також  Секретна зброя PlayStation 5

Розумний магазин Huawei має циліндричну форму з куленепробивним склом. Магазин на даний момент продає тільки смартфони та аксесуари. Він включає одну велику і дві маленькі роботизовані руки, які доставляють замовлений покупцем товар. Замовлення здійснюється з сенсорної панелі, розташованої з зовнішньої сторони магазину. Крім того, покупці можуть замовити товари онлайн і забрати їх в цьому магазині.

Huawei відкриє більше таких магазинів по всьому Китаю, якщо отримає позитивні відгуки користувачів.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

1 коментар

  1. Доречне доповнення до онлайн-магазинів. Цікаво чи потрібно складати якісь правила користування для таких просунутих і футуристичних магазинів, правильніше сказати автоматів. Якщо правила складаються для сайтів інтернет-магазинів – legal-support.top/umovi-vikoristania/ то напевно і тут має бути шось подібне. Колись вчитався у наліпку з дрібним шрифтом на автоматі з продажу кави і чаю, так навіть там не так все просто. А тут має місце продаж товарів на гарантії. І головне питання – коли і чи з’явиться взагалі цей диво-магазин в Україні?

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут