Пікап Tesla Cybertruck вийшов вкрай незвичайним. Але як на рахунок аеродинаміки?
Сама Tesla коефіцієнт аеродинамічного опору не вказує. Для пікапа він не особливо важливий, але, з іншого боку, мова про пікап з динамікою гіперкара (якщо брати топову версію).
Інженер аерокосмічної галузі Джастін Мартін (Justin Martin) побудував тривимірну модель пікапа Tesla і використав її в симуляторі CFD. Автор вирішив не вказувати одержаний коефіцієнт аеродинамічного опору, так як все ж у моделі могли бути деякі неточності, але в цілому результат виявився вражаючим.
Видно, що творці Cybertruck надавали машині таку форму, в тому числі спираючись на розрахунки, пов’язані з аеродинамікою. Мартін зазначив, що коефіцієнт аеродинамічного опору у пікапа Tesla, ймовірно, значно нижчий, ніж у більшості спортивних автомобілів.
Правда, варто тримати в голові той факт, що в тому вигляді, в якому Cybertruck був показаний публіці, він навряд чи зможе потрапити в серійне виробництво, так як машина просто не отримає ряд необхідних сертифікатів. Втім, в більшості випадків ці нюанси основних форм кузова не стосуються.