Найрозумніші голосові помічники

1112

Вітаннячко, друзі! На дворі 29-те жовтня та пасмурне небо, а у нас на сайті завжди гарний настрій. Сьогодні ми поговоримо про топ-7 голосових помічників. Цікаво? Читай далі!

Минулого тижня Perficient Digital провів своє дослідження і задав майже 5000 запитань Alexa, Alexa в Echo Show, Cortana, Google Assistant в Google Home, Google Assistant в Google Home Hub, Google Assistant в смартфонах і Siri. Оцінка експертів різнилася від того, чи була відповідь правильною, якщо помічник не розумів питання, і якщо відповідь була неправильною.

 

Асистент Google на смартфоні відповів «майже повністю правильно» практично на 90% питань. Perficient пояснює, що якби він запитав одного з віртуальних помічників «Скільки років Аврааму Лінкольну?» і йому показали тільки дату його народження – це не було б повністю правильною відповіддю. Google Assistant на розумному динаміку Google Home надав 85% правильних відповідей, а Assistant на Home Hub посів третє місце з 82% вірних ансверів. Помічник Siri мав 70%, а Alexa – 67%. Оцінка Cortana, трохи краща, ніж 50%. Звідси випливає висновок, вона трохи тупа, тож краще позалипати на ютюбі або загуглити ваше запитання, ніж прислухатися порад Кортани)

Популярні новини  Названо смартфони, які знімають в 8K в 2021 році

Вже третій рік поспіль, компанія Perficient проводить аналогічний тест, і, дивлячись на результати останніх трьох років, у вас може скластися враження, що голосові помічники стали тупішими. Помічники, які брали участь у всіх трьох дослідженнях, щороку знижували свій бал. Що не змінилося за три роки, так це те, що Google Assistant для смартфонів незмінно перемагає інших суперників. А зараз, пропонуємо вам глянути на відсоток неправильних відповідей :

Під час останнього тестування голосових помічників, у Siri був найбільший відсоток неправильних відповідей, що майже в 3 рази перевищують кількість неправильних відповідей від версії Google Assistant для смартфонів. Якщо вам цікаво, який з особистих помічників має найкраще почуття гумору, тест показує, що це Siri та Alexa. Наприклад, коли Siri запитали: «Де Волдо?», то почули: «Він добре захований. Я його не бачу». Найсерйознішим з помічників була Cortana. А ось гумор гуглика :

Незважаючи на цю статистику, на мою думку, Сірі найрозумніша. Хіба не так? Напишіть вашу думку в коментарях.

Сподобався такий тип статті? Біжи в коментарі та розкажи!
Дякуємо за перегляд! Заходь на ItechUA за гарним настроєм частіше.
УДАЧІ !

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

2 КОМЕНТАРІ

  1. Ваш стиль дуже унікальний в порівнянні з інших людей У мене є читати матеріал с.
    я ціную вас , коли ви отримали можливість, Guess
    Я буду тільки книги знака цей веб-сайт .
    – Calator Прин Румунія .

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я