Приблизний час читання: 3 хв

Samsung анонсувала проривний дисплей в цій індустрії

0
Під час зустрічі з інвесторами представники Samsung Display, дочірнього підприємства південнокорейського гіганта, розповіли, що готують прорив в індустрії дисплеїв. Гнучкі екрани, як в Galaxy Fold, були ще квіточками.

На зустрічі також стало відомо , що Samsung Display інвестує майже $ 11 млрд в розробку і виробництво дисплеїв нового покоління. Робиться це багато в чому для того, щоб конкурувати з китайськими компаніями.

Завдяки інвестиціям, Samsung зможе створити абсолютно нові типи екранів. Можливо  компанія реалізує численні патенти, в яких були описані дисплеї-рулони і панелі, що розтягуються.

Читайте також  Знайдено інноваційний спосіб покращити акумулятори смартфонів

У розробці Samsung допомагає і також інвестує уряд Південної Кореї – майже $ 330 млн. Крім того, компанія оголосила про плани побудувати нові лінії виробництва дисплеїв на квантових точках. Запрацюють вони в 2021 році. Перший час будуть випускатись до 30 000 панелей розміром більше 65 дюймів.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.
ДЖЕРЕЛОgizchina

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут