Nissan пропонує м’яч для гольфу з автопілотом

0

Компанія Nissan спільно з фірмою Sphero створила м’ячик для гольфу, який змінює траєкторію так, щоб потрапляти в лунку з першого разу.

Для цього розробники адаптували технологію, використовувану в системі автомобільного автопілота ProPILOT 2.0, повідомляє Auto.

Читайте також  Xiaomi Watch Color красується на живих фото прямо перед початком продажів

Розумний м’яч для гольфу створений на базі кулястої іграшки Sphero, керованої за допомогою смартфона через Bluetooth. Всередині неї — механізм, який зміщує центр ваги, підштовхуючи кулю в потрібному напрямку. Все це встановили в корпус м’яча для гольфу, а змушує його прагнути до певної точці система з камер, що відстежує траєкторію руху м’яча щодо лунки.

Раніше Nissan вже розробляла незвичайні проекти для реклами своїх безпілотників. Серед них були самопаркувальні стільці і тапочки, а також робот для автоматичної розмітки футбольних полів.

Модернізований комплекс асистентів ProPILOT з приставкою 2.0 компанія Nissan представила навесні 2019 року. В нього додали функцію напівавтономного водіння з можливістю руху «без рук», яким можна користуватися виключно на магістралях. Першим її отримав оновлений седан Nissan Skyline.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут