«Антонов» модернізує Ан-124-100 «Руслан»

??????????????????????
ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Український авіавиробник підписав угоду з ОАЕ.

«Антонов» модернізує важкий транспортний Ан-124-100 «Руслан» вантажопідйомністю 150 тонн, що експлуатується авіакомпанією Maximus Air (ОАЕ). Деталі підготовки до модернізації не уточнюються, передає Інтерфакс.

«У ході обговорення подальшої співпраці, Вамід Аль Разак, директор цієї компанії-перевізника, також висловив упевненість в широких перспективах цивільного варіанту Ан-70 на світовому ринку вантажних авіаперевезень», – зазначено в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що військово-транспортний літак Ан-70 буде модернізованийв рамках нової міжнародної кооперації за участю Саудівської Аравії, ОАЕ і Туреччини.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Літак отримає нову авіоніку, російські деталі більше використовуватися не будуть. Ан-70 зараз існує в єдиному екземплярі, його в 2015 році було прийнято у флот Збройних Сил України. Літак може використовувати відносно короткі злітно-посадочні смуги в порівнянні з зарубіжними моделями, що знаходяться в тому ж сегменті ринку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.