Додаток «ВКонтакте» шпигує за своїми користувачами

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Мобільний додаток «ВКонтакте» проводить збір і передачу даних про користувачів соцмережі своєму розробнику – компанії Mail.ru Group.

Реклама

До таких висновків дійшов програміст з Санкт-Петербурга Владислав Велюга, який проаналізував роботу програми і повідомив про це в своєму публічному Telegram-повідомленні, пише російське  «Федеральне агентство новин» .

Зокрема, інтернет-компанія отримує знання про будову, операційну систему, місцезнаходження, точках Wi-Fi доступу, встановлених на смартфоні додатках і ряді інших призначених для користувача даних.

За словами представника соцмережі Євгенія Краснікова, «ВКонтакте» ніколи не приховувала вироблений збір інформації. Ці відомості необхідні для персоналізації рекламного контенту, оптимізації і призначених для користувача рекомендацій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: