Свіже дослідження показало, який з голосових помічників розумніший

0

Фахівці Loup Ventures провели чергове порівняння можливостей актуальних голосових помічників. Минуле подібне дослідження вони проводили трохи більше року тому, так що подивитися на зміни вельми цікаво.

Але для початку уточнимо, що фахівці джерела проводять два різних види досліджень голосових асистентів: у цифровому вигляді за допомогою смартфонів і/або ПК, а також у вигляді порівняння розумних колонок. У другому випадку, наприклад, має місце послаблення позицій Siri, тому як цей ШІ в Apple HomePod обмежений за своїми можливостями.

Читайте також  Google випустить Android 11 з новими функціями

У таблиці нижче ви можете бачити результати тестів 2017 і 2018 року.

А в другій таблиці вже свіжі результати порівняння.

Як можна бачити, всі голосові асистенти вже давно вміють відмінно розуміти питання користувачів. А ось з відповідями ситуація гірша, хоча і поліпшується з кожним роком.

Приміром, Siri в 2017 році змогла коректно відповісти на 66,1% питань, в 2018 — на 78,5%, а в цьому році вже на 83,1%.

Якщо розглядати результати докладніше, то можна бачити, що найкраще всі ШІ справляються в завданнях, пов’язаних з знаходженням місця розташування якихось об’єктів. Питання, пов’язані з покупками, традиційно складніше для голосових помічників, хоча в порівнянні з результатами минулого року всі асистенти сильно підтягнулися.

На діаграмі нижче можна бачити, як покращилися результати кожного з учасників за два роки.

У підсумку можна сказати, що на сьогоднішній день особливих проблем не повинно бути ні з одним з основних голосових ШІ. Також варто відзначити істотне зростання “рівня IQ” всіх голосових помічників з року в рік.

 

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут