Гібридні процесори AMD Ryzen 4000 стали на крок ближче до виходу

0

Згідно дорожньої карти AMD, опублікованої в Мережі раніше, слідом за останньою новинкою цього року, процесорами Threadripper 3000, в самому початку наступного року дебютують мобільні гібридні процесори Ryzen 4000. Судячи з усього, у AMD все йде за планом, якщо підтримка APU Ryzen 4000 вже помічена в драйверах для Linux.

Читайте також  Бактерії за допомогою технологій шукатимуть вибухівку

У експериментальній версії драйверів виявлено згадку GPU Navi 12 (потенційні Radeon RX 5800) і Navi 14 (відповідно, Radeon RX 5600), а також APU Renoir — це кодове позначення як мобільних гібридних процесорів, так і настільних. Однак настільні вийдуть тільки в серпні наступного року, а ось мобільні – вже в січні. Швидше за все, лінійка вже сформована, і через місяць-другий почнеться масове виробництво, а до моменту офіційної прем’єри драйвери вже будуть повністю готові як для Windows, так і Linux.

APU AMD Ryzen 4000 засновані на архітектурі Zen 2. Вони складатимуться з 7-нанометрового кристалу процесора і 12-нанометрового кристалу контролера введення-виведення, а також GPU Navi.

 

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут