Pic2Recipe дозволить визначити рецепт страви з фото

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Розробники з Массачусетствого технологічного інституту (MIT) створили веб-додаток Pic2Recipe . Він здатний розпізнати блюдо по його фотографії і розповісти, як його приготувати.

Реклама

Як наголошується, додаток добре справляється з ідентифікацією випічки, макаронів і інших страв, а ось суші, коктейлі або смузі поки розпізнає не дуже добре. Також відзначимо, що в базі даних програми є більш 1 млн рецептів, причому в основному це випічка. Перевірка програми також показала, що програма непогано розпізнала морквяний пиріг і, хоча і з помилками.

В основі системи лежить навчальна нейронна мережа, тому з часом очікується, що система навчиться більш коректно визначати страви. Важливо також зазначити, що про дату виходу мобільної версії поки не повідомляється.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: