“Антонов”: Ан-132D покажуть на Dubai Air Show

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Українсько-саудівський вантажний літак Ан-132D продемонструють на авіасалоні в Дубаї. Після відкриття салону стало відомо про перші великі угоди, які планують укласти з Boeing кілька авіакомпаній.

Ан-132D На авіасалоні Dubai Air Show в Дубаї продемонструють українсько-саудівський вантажний літак Ан132D. Про це в неділю, 12 листопада, заявило на Twitter українське державне підприємство “Антонов”.

Dubai Air Show стартував 12 листопада. Авіасалон проводять щодва роки. За кілька годин після відкриття стало відомо про дві великі угоди. Арабський авіаперевізник Emirates придбає 40 літаків типу Boeing 787-10. Обсяг угоди оцінюється в понад 15 мільярдів доларів, передає інформагенція AP. Ціна одного Boeing 787-10 перевищує 312 мільйонів доларів. Emirates має отримати ці літаки орієнтовно з 2022 року. Ця авіакоампанія володіє найбільшою у світі кількістю літаків Boeing 777 – 165.

Окрім того, невдовзі після відкриття Dubai Air Show азербайджанський національний перевізник Azerbaijan Airlines оголосив про намір придбати п’ять Boeing 787-8s та два вантажних літаки в концерну Boeing. Суму угоди оцінюють у понад мільярд доларів.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Цього разу в Dubai Air Show не бере участі катарський перевізник Qatar Airways. Між Катаром і чотирма іншими арабськими державами з червня триває дипломатична криза.

джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.