Компанія Toshiba Memory Corporation оголосила про розробку мікросхеми моста, яка дозволяє збільшити швидкість і ємність твердотільних накопичувачів.
Такі мікросхеми, що займають невелику площу на друкованій платі і мають низьке енергоспоживання, дають можливість підключити до контролера більше мікросхем флеш-пам’яті, використовуючи менші високошвидкісних сигнальних ліній, ніж при звичайному підключенні.
У SSD до контролера підключено кілька мікросхем флеш-пам’яті. Збільшуючи об’єм SSD за рахунок числа мікросхем пам’яті, конструктори стикаються з проблемою-щоб не знижувалася швидкість, необхідно збільшувати і кількість високошвидкісних сигнальних ліній інтерфейсу, що ускладнює топологію плати.
Фахівці Toshiba Memory Corporation подолали цю проблему за допомогою мостової мікросхеми, яка з’єднує контролер і мікросхеми флеш-пам’яті закільцьованої ланцюжком. Друге нововведення полягає у використанні амплітудної модуляції імпульсів (PAM4), третє — в прийомах зменшення джиттера, що дозволили відмовитися від ланцюгів ФАПЧ. У результаті зменшуються накладні витрати, пов’язані з включенням мостів, з’являється можливість працювати з великою кількістю мікросхем флеш-пам’яті на високій швидкості по меншому числу високошвидкісних сигнальних ліній.
По 28-нанометровому техпроцесу були виготовлені прототипи. Тестування в конфігурації з одним контролером і чотирма мостами підтвердили очікування — була отримана швидкість 25,6 Гбіт/с при ймовірності помилки менше 10-12.
Напередодні великої презентації, запланованої на 22 січня, в мережу потрапила інформація про нові функції Galaxy…
Штучний інтелект (ШІ) стрімко змінює ринок праці, і вже найближчим часом багато професій можуть зникнути.…
Google презентувала нову архітектуру нейронних мереж під назвою Titans, яка, за словами її розробників, дозволяє…
Смартфон Google Pixel 8a очолив рейтинг найкращих недорогих смартфонів на початок 2025 року за версією…
Найближчими місяцями Apple планує запустити новий Mac Pro, який, як очікується, стане найпотужнішим пристроєм у…
США запроваджують жорсткіші обмеження на експорт чипів та технологій штучного інтелекту, прагнучи зберегти перевагу у…