Черговий тест флагманської платформи Snapdragon 855 в Geekbench демонструє суперечливий результат

679

Пару днів тому в Мережі з’явилися дані тесту смартфона Sony Xperia XZ4 в бенчмарку Geekbench: модель, побудована на однокристальній платформі Snapdragon 855 виступила відмінно, набравши 3497 балів в однопоточному режимі і 12801 бал в багатопотоковому. Зараз у тому ж бенчмарку помічений вже інший апарат на SoC Snapdragon 845, і його результати виглядають помітно скромніше.

Судячи з усього, тестувався інженерний зразок смартфона, створений самою Qualcomm, так змушує думати позначення системної плати – msmnile. Та й 6 ГБ оперативної пам’яті якось мало для флагманської моделі, але цілком достатньо для зразка, який буде використаний для налагодження. ОС виступила Android 9.0.

Популярні новини  Motorola винайшла технологію повітряної зарядки смартфонів

Як видно, пристрій отримав 3545 балів в однопотоковому тесті і 11150 балів в багатопотоковому. І якщо в першому випадку результат цілком порівняний з результатами тесту Xperia XZ4, то в другому – провал. Для порівняння, результати топової платформи Huawei Kirin 980 в Geeknebch – приблизно 3400 і 10300 балів відповідно. Так що Snapdragon 855 хоч і швидше, але зовсім ненабагато, особливо в другому випадку.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я