Бігова доріжка KingSmith T1 зібрала на краудфандингу Xiaomi більше $ 400 000 за тиждень

140

Після успішного запуску доріжки для ходьби WalkingPad китайський виробник KingSmith повернувся на краудфандинговую платформу Xiaomi з новим тренажером для бігу — KingSmith T1. І знову досяг успіху.

Бігова доріжка оснащена системою підвіски, яка зменшує силу удару ноги об поверхню, в результаті знижуючи навантаження на суглоби. Амортизуюча платформа розташована під кутом. Так відчуття будуть більше схожі на звичайну пробіжку, коли тіло трохи нахиляється вперед. Кнопки управління розташовані на панелі, а статистика синхронізується з додатком на смартфоні. У екосистемі Xiaomi без цього нікуди. Розміри бігової поверхні становлять 120 на 48 сантиметрів.

 

Повна назва продукту звучить як KingSmith Smart Folding Treadmill, тому що виробник використовував складну конструкцію з гідравлічною системою. При повороті підлокітників верхня рама плавно опускається, після чого доріжку можна відкотити в будь-яке вільне місце, але під диваном вона навряд чи поміститься.

Популярні новини  Компанія Xiaomi представила бюджетну версію смартфона Redmi 10 за ціною менше 5000 грн

На китайському ринку KingSmith T1 доступна для замовлення за ціною 1899 юанів, це майже $275 (7 581 грн.) за поточним курсом. Інше питання, чи з’явиться вона в інших країнах.

Краудфандинговая кампанія стартувала 11 листопада, і за перший тиждень виробник KingSmith T1 зібрав $415 000. До кінця залишилося ще п’ять днів, а поставки почнуться 25 грудня.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я