Приблизний час читання: 4 хв

Аналітики: сканери відбитків пальців в дисплеї не стануть масовою технологією

0

Відомий аналітик Мін-Чі Куо заявив, що заміна інтегрованого з дисплеєм сканера відбитків пальців утвердиться швидше, ніж технологія встигне увійти в масу. За словами експерта, виробники Android-смартфонів шукають рішення для 3D-сканування осіб, як це реалізовано в новому iPhone X. Мін-Чі Куо розповів, що чекає дисплеї з вбудованими дактилоскопічними датчиками в майбутньому, а також розкрив плани Samsung на цю розробку.

Аналітик розповів, що інтерес виробників до технологій 3D-сканування після анонса iPhone X зріс в три рази. Популярність технології пов’язана з її багатофункціональністю: крім розблокування екрану, Face ID і його аналоги розширюють набір функцій доповненої реальності. Наприклад, Apple задіяла сканер для кастомізованих смайлів Animoji.

iPhone X

У той же час сканери відбитків пальців під дисплеєм залишаються незавершеною розробкою і не готові до виходу на ринок. Через ці проблеми Samsung довелося працювати по «плану Б» і розмістити датчики в Galaxy Note8 і Galaxy S8 в не самих зручних місцях. Проте південнокорейський виробник продовжить роботу над інтегрованими сканерами відбитків.

Читайте також  Microsoft тестує додаток для стрімінга ігор з Xbox на iPhone

Першим гаджетом з дактилоскопії в дисплеї стане Galaxy Note 9. Нововведення з’явиться завдяки можливості Samsung розмістити в OLED-матриці один лише датчик без випромінювача світла – інші виробники змушені використовувати для цього додаткові комплектуючі. Тому Мін-Чі Куо припустив, що компанії буде уникати проблем з поставками «заліза» і перейдуть на 3D-сканери.

джерело: gsmarena.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут