Categories: Технології

У Росії презентували варіант використання НАР, який Україна реалізувала ще рік тому

Share
Час читання: 2 хв.

Вчора в ході відкриття Міжнародного військово-технічного форуму «Армія-2018», в військово-патріотичному парку «Патріот», що в підмосковній Кубинці, була представлена ​​дуже цікава варіація підвісного блоку модульної конструкції 9-А-5013. Даний блок призначений для пуску 80-мм некерованих авіаційних ракет (НАР) С-8.

Що цікаво, дана варіація була представлена ​​не тільки в якості застосування на вертольотах Мі-28НМ, а й автотранспорті, зокрема, на пікапах УАЗ «Патріот пікап».

І ось, здавалося б, представлений новий блок для С-8, і що з того? А, мабуть, те, що варто було б нам повернутися на рік назад і згадати, як реагували в Росії на появу безпілотної платформи “Фантом” з встановленим на неї блоком Б8В20, а так само застосування цих блоків на МТЛБ. Скільки було критики і порівнянь з виробами терористів ІГІЛ і сирійських повстанців, які розміщують пускові установки на пікапах, желчеіспусканія про ефективність і точності. І що ж?

Варто відзначити, що російські зброярі не в перший раз трапляються на критиці українських видів озброєнь і модернізації техніки, які самі ж проводять у себе. Згадати хоча б хвилю нападок і глузувань, які від гібридних експертів отримала модернізація МіГ-29МУ2, що має на озброєнні керовані ракети «повітря-земля», а також керовані авіаційні бомби. А через деякий час стало відомо, що Росія так само інтегрує керовані ракети «повітря-земля» і керовані авіаційні бомби в свої МіГ-29.

Власне, в черговий раз помічаю, чим голосніше ор гібридних експертів, тим яскравіше у них горить. Адже, по суті, презентувавши “Фантом”, Україна випередила РФ з їх блоком 9-А-5013, а МіГ-29МУ2 може відбити неабияку частку потенційної клієнтури, яка побажає провести такий цікавий апгрейд для своїх винищувачів.

Та й приємно, що в деяких питаннях ВПК Росія все ж позаду України.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Перші рендери iPhone 17 Pro Max: що зміниться в дизайні

    Коли я пишу ці слова, до релізу iPhone 17 залишається близько десяти місяців, але вже…

    17.12.2024

    Топ-5 помилок, яких слід уникати під час встановлення Windows

    Хочете встановити або перевстановити Windows? Давайте я поділюся тим, на що варто звернути увагу, щоб…

    17.12.2024

    Функції штучного інтелекту iPhone виявилися нецікавими користувачам

    Сьогодні більшість виробників смартфонів робить акцент на ШІ-можливостях своєї продукції. Аналітична компанія SellCell вирішила перевірити,…

    17.12.2024

    Яку електроніку найчастіше купують батьки дітям

    Сучасні діти з раннього віку живуть в оточенні гаджетів. Смартфон є найпопулярнішою покупкою для дітей,…

    17.12.2024

    Європа запускає проект для конкуренції з Starlink

    Європейський Союз запускає масштабний космічний проєкт IRIS², спрямований на створення угруповання з 290 супутників зв'язку…

    17.12.2024

    Топ смартфонів початку 2025 року: найцікавіші моделі на ринку

    Ринок смартфонів у 2025 році продовжує дивувати користувачів інноваціями, високотехнологічними рішеннями та широким вибором пристроїв…

    17.12.2024