Українців попередили про нове шахрайство

UPG

У кіберполіції не рекомендують повідомляти стороннім особисті дані. 

Кіберполіції попередила українців про те, що з’явився новий вид шахрайства з банківськими картами, повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

У повідомленні говориться, що шахраї, підміняючи перші три цифри номера телефону, проводять операції.

Аферисти поширюють смс-повідомлення під виглядом банківської установи, де повідомляють про блокування картки, при цьому пропонують «розблокувати» її. Для цього, необхідно зателефонувати на зазначені в смс номера телефонів.

Під час дзвінка власник карти змушений вказати шахраям, що видає себе за працівників банківської установи, інформацію про номер банківської карти, CVV-код, пароль до Інтернет-банкінгу та інші дані.

Отримавши необхідну інформацію, знімають всі заощадження з банківської карти, перераховуючи їх на інші банківські рахунки.

Кіберполіції звернулася до рекомендацій до громадян України і просить не повідомляти стороннім свої дані. І в разі отримання подібного смс-повідомлення, рекомендують дзвонити в банк.

Варто відзначити, що шахраї використовують номери різних операторів мобільного зв’язку і стаціонарних телефонів.

У поліції повідомляють, що геолокація більшості номерів телефонів, які використовуються злочинцями знаходиться на тимчасово-окупованій території Донецької та Луганської областей.

джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я