Google перетворила будинок в Техасі в голосового помічника і навчила робота перебирати шкарпетки

0
35

Компанія вирішила наочно показати, які можливості відкриває новий інструмент для виробників техніки.

Google представила функцію Custom Device Actions, за допомогою якої сторонні розробники і виробники техніки зможуть додати не тільки загальні команди для голосового помічника Google Assistant, а й ті, що характерні для їх пристроїв.

Наприклад, можна додати команди запуску певних режимів прання на пральній машинці з підтримкою Assistant або команди для регулювання температури в духовці. Щоб продемонструвати можливості нового інструмента, Google обладнала різними пристроями з підтримкою помічника один з будинків в Остіні, де проходить фестиваль SXSW.

Читайте також  В Україні запускають новий проект унікального бойового танка для ЗСУ
фото jimmyville

У будинку, який компанія назвала Fun House, 12 кімнат, у кожній з яких відвідувачі можуть випробувати різні пристрої і техніку з підтримкою Google Assistant. Наприклад, є робот для сортування шкарпеток.

Ще один приклад використання Google Assistant – система доставки напоїв до дивану.

Читайте також  Компанія Маска передала покупцям першу партію вогнеметів (фото)

На кухні гостям Fun Home пропонували коктейлі, приготовані за рецептом, який Google Assistant дізнався від виробника текіли Patron. У спальні асистент від Google налаштований як помічник при похміллі – він може опустити жалюзі, налаштувати освітлення і включити відповідну атмосфері музику, а також зібрати білизну в прання за допомогою роботизованої руки.

Перед будинком стоїть автомобіль-лоурайдер, рух якого управляється за допомогою Google Assistant. За допомогою асистента можна також управляти зрошувачами на газоні і фігурками фламінго, які можуть по команді опускатися і підніматися.

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут