Військові США друкують собі казарми в 3D лабораторіях (ВІДЕО)

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Для друку необхідних об’єктів інфраструктури необхідно менше матеріалів та робочих рук ніж при їх будівництві.

Реклама

Корпус морської піхоти США оприлюднив новий звіт щодо використання 3D-друку. В результаті  3-річної армійської програми було розпочато друк тривимірних казарм, відомих як B-Hut. Про це повідомляє 3dprint.com.

Програма під назвою «Автоматична побудова експедиційних структур» (ACES) працювала над дослідженням тривимірного друку для створення напівпостійних структур із бетону.

B-Hut було надруковано в Дослідницькій лабораторії будівельної техніки в Ілліноісі.

«ACES надає можливість друкувати спеціально розроблені експедиційні структури за запитом, на місцях, використовуючи доступні на місці матеріали, – сказав Майкл Кейс, керівник програми, – ACES дозволить армії друкувати будівлі і іншу необхідну інфраструктуру, такі як бар’єри, водопропускні труби та перешкоди на місцевості».

Програма ACES зможе потенційно скоротити кількість матеріалів для будівництва приблизно наполовину та скоротити необхідність у робочій силі на 62%.

Надрукований в 3D лабораторії барак B-Hut виготовлений із міцного бетону та займає площу 512 футів квадратних.

Військові серйозно ставляться до впровадження 3D технологій і не дарма. Такі технології дозволять їм самостійно друкувати необхідні інструменти, матеріали та навіть укриття за необхідності. Зміцнений тривимірний бетон для друку, над яким працює програма, також гарантує, що казарми та інші тривимірні друковані структури будуть безпечними та міцними.

Такі проекти, а також портативні 3D лабораторії відкриють для військових абсолютно нові можливості. Вони зможуть на ходу виготовляти необхідні їм речі, знижуючи витрати та трудові ресурси.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: