Екс-інженери Apple розробили розумний дверний замок за ціною айфона

111

Впродовж двох років команда стартапу Otto працювала над розумним дверним замком, який відкривається без ключа по Bluetooth. Проектом керують колишні інженери Apple, і їх вплив позначився не лише на дизайні, а й на ціні пристрою.

Стартап, створений переважно колишніми співробітниками Apple, вирішив зменшити розмір замку і зробити його повністю цифровим. Як зазначає Bloomberg, отриманий пристрій дійсно в два рази менший, ніж існуючі аналоги.

Otto Lock працює по Bluetooth – власник може відкрити його за допомогою айфона. Вводити при цьому нічого не потрібно. Як пояснив один з розробників Ендрю Беркс, як тільки власник підходить до дверей, замок ідентифікує його по смартфону. Після цього досить натиснути кнопку на замку – і він відкриється. Якщо смартфон розрядиться або його не буде під рукою, то потрапити в будинок можна по чотиризначному коду.

Екс-інженери Apple розробили розумний дверний замок за ціною айфона - фото 191787

Замок оснащений двома батарейками CR123, яких повинно вистачити на 3-4 місяці. Якщо батарейки сядуть, то вбудована батарея дозволить замку пропрацювати ще кілька діб, в залежності від того, як часто власник буде відкривати і закривати двері.

Екс-інженери Apple розробили розумний дверний замок за ціною айфона - фото 191786

Пристрій від Otto обійдеться в 700 доларів, але творці запевняють, що ціна обумовлена ​​високою якістю замку. Поки монтування здійснюється безкоштовно, але з часом компанія буде брати за це ще 150 доларів.

джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я