Вже 6 січня компанія Samsung продемонструє «дисплеї майбутнього» та ще декілька новинок

190

Samsung зазвичай починає новий рік з анонса своєї нової лінійки телевізорів. Компанія організувала захід під назвою The First Look 2021, на якому вона має намір представити іноваційні технології екранів, а також нові продукти і своє «бачення майбутнього дисплеїв».

Незадовго до виставки CES 2021, яка повинна початися 11 січня, Samsung, ймовірно, продемонструє лінійку розумних телевізорів 2021 року. Захід відбудеться 6 січня 2021 року. Очікується, що компанія представить нові телевізори з екранами MicroLED і Mini-LED, а також телевізори QLED з 4K та 8K. Судячи з тизерів конференції, є ймовірність, що Samsung представить смартфони, ноутбуки та планшети, в яких використовуються нові технології. Південнокорейський технологічний гігант також може оголосити про поповнення своїх лінійок телевізорів The Frame, The Serif і The Sero.

Подейкують, що південнокорейський технологічний гігант хоче відмовитися від технології OLED в своїх майбутніх телевізорах і перейти до технології MicroLED. Дисплеї MicroLED теоретично можуть запропонувати такі ж кути огляду, контрастність і час відгуку, як OLED, уникаючи звичайних проблем OLED, включаючи вигоряння екрана і низьку яскравість. Однак це нова технологія, основна проблема якої полягає у високій ціні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я