Противага «Іскандеру»: український комплекс «Грім-2″ уже пройшов випробування двигуна ракет (Фото)

1
1816

В Україні провели випробування двигуна ракет оперативно-тактичного комплексу «Грім-2″.

Про це пише «Український мілітарний портал« і публікує перші вражаючі фото ОТРК «Грім-2″

Комплекс зможе вражати цілі на відстані до 280 км, що передбачають параметри Режиму контролю за ракетними технологіями, хоча дальність може бути й вдвічі більшою.

ф1

Мобільна пускова установка “Грім-2” передбачає транспортування та запуск двох ракет типу «земля-земля».

ф2

«Розробка комплексу вже знаходиться на фінальній стадії. Наразі майже завершені випробування системи управління та переміщення ракет, гідравліки, механіки та усього, що пов’язано із транспортуванням. Скоріш за все, протягом року ОТРК вийде на польові випробування», – повідомив порталу у грудні 2017 року директор «НВО «Павлоградський хімічний завод» Леонід Шиман.

Читайте також  В Україні вперше запустили мережу 4G, але незабаром повністю відключать 3G

ф3

Оперативно-тактичний ракетний комплекс «Грім» розробляється для ураження одиночних і групових стаціонарних цілей на дальностях від 50 до 280 км. Бойовий блок одноступеневої балістичної ракети проектується масою 480 кг. Бойова частина могла бути виконана за моноблочною або касетною схемою. Моноблочна схема використовує осколково-фугасну або проникаючу осколково-фугасну ампулу.

ф4

Бортова система управління ракети інерційна, комплектується системами навігації і наведення різного типу (радіолокаційними, оптико-електронними).

Читайте також  Українська авіакомпанія розробила для Збройних сил України гірокоптери

Додамамо, що оперативно-тактичний ракетний комплекс «Грім-2″ при запуску в серійне виробництво може замінити систему «Точка-У».

ф5источник

Загрузка...

1 коментар

  1. Головне тут “може замінити”, а може і не замінити, судячи з того, що комплекс розробляють для продажу за кордон. А коли він буде на озброєнні нашої держави, котра зараз веде війну, те зовсім не відомо, а може й ніколи. Це ж повний дурдом, коли країна, котра веде війну не вкладає кошти в переозброєння армії самим передовим і новітнім озброєнням, а намагається заробити коштів, котрми потім набють кармани багатії, а військові нехай кладуть свої життя воюючи застарілим і малоефективним озброєнням. Високотехнологічне, новітнє, вискоефективне озброєння армії потрібно було уже вчора, тим паче сьогодні, а не через п”ять-десять років в одному екземплярі. А у нас віз і нині там – одні обіцянки (ось зараз, завтра, через рік), а на ділі повний нуль і невідомо куди викинуті гроші. Якщо гроші великі витрачаються, то повинен бути видний якійсь ефект, а у нас одні обіцянки. За три роки так і не змогли побудувати патронний завод, тільки планують. За це відповідальних за це за одне місце повісити треба..

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут