Приблизний час читання:5 хв

Microsoft звинувачує Росію в організації численних хакерських атак на державні установи

0

Компанія Microsoft опублікувала звіт під назвою Digital Defense Report, що охоплює тенденції в сфері кібербезпеки за останній рік. Як зазначено в прес-релізі, звіт дає зрозуміти, що за останній рік зловмисники стали витонченішими завдяки використанню методів, які ускладнюють їх виявлення і загрожують навіть самим захищеним цілям. Один з цікавих пунктів стосується і Росії. Згідно зі звітом Microsoft, 52% всіх «державних» хакерських атак припадає саме на цю країну. Ще 25% – на Іран, 12% – на Китай і 11% – на Північну Корею та інші країни.

Microsoft звинувачує Росію в організації численних хакерських атак на державні установи

Тут варто обумовити, що саме мається на увазі. Microsoft називає такі атаки Nation State Activity. Вважається, що такі атаки організовують хакери або хакерські угрупування, в тому чи іншому форматі діючі під егідою влади своїх країн. Само собою, довести це часто неможливо. Повідомлення про такі атаки Microsoft називає Nation State Notification (NSN). І ось таких повідомлень різним клієнтам Microsoft за два роки відправила понад 13 000. Цілями таких атак в минулому році в 69% випадків були об’єкти з США, в 19% – з Великобританії.

Популярні новини  На головній сторінці Chrome з'явилася реклама

Також в звіті є і інші цікаві дані. Наприклад, в 2019 році Microsoft заблокувала понад 13 мільярдів шкідливих і підозрілих листів, з яких понад 1 мільярд були URL-адресами, створеними з метою запуску фішинг-атаки з обліковими даними. Найбільш частою причиною дій Microsoft з реагування на інциденти з жовтня 2019 року по липень 2020 року були програми-вимагачі. А ще компанія зафіксувала, що в першій половині поточного року кількість загроз в сегменті інтернету зросла в порівнянні з другою половиною 2019 року на 35%.

Популярні новини  Перші смарт-окуляри Apple будуть представлені вже в 2021 році

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут