Приблизний час читання: 4 хв

Стала відома дата запуску першої в світі 6G-мережі

0

Слідом за публікацією звіту, який демонструє реальну швидкість роботи 5G-мереж  в країні, уряд Південної Кореї поділилося планами по розгортанню наступного покоління базових станцій. Більш того, керівництво країни вже визначилося з попередніми термінами запуску 6G-мереж.

Наочне порівняння швидкості мереж від 1G до 6G
Наочне порівняння швидкості мереж від 1G до 6G

Згідно з опублікованим виданням Business Korea інформації, до 2026 року уряд Південної Кореї планує розпочати пілотний проект по запуску 6G-мереж. Його комерціалізація запланована на 2028 – 2030 роки. Саме такі плани входять в урядову стратегію з просування досліджень і розробок в області телекомунікацій нового покоління, озвучену прем’єр-міністром Південної Кореї Чунг Се Кюном.

Починаючи з 2021 року, побудова мереж шостого покоління Південна Корея планує інвестувати близько $ 169 мільйонів протягом п’яти років. За підрахунками, 6G-мережі по швидкості передачі даних будуть в 50 разів перевершувати можливості 5G: 1 ТБ даних можна буде передати всього за одну секунду, скоротивши рівень затримок до 0,1 мілісекунди.

При цьому в Південній Кореї планують створити інфраструктуру 6G-мереж таким чином, щоб прийом сигналу був можливий на висоті до 10 кілометрів від Землі.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут