Більше половини смартфонів випущених в 2020 році матимуть порти USB-C

102

Таким висновком поділились компаніія Omdia, вона займається дослідженням присвяченим розвитку ринку смартфонів.

Більше половини смартфонів випущених в 2020 році матимуть порти USB-C

Загальний обсяг поставок USB-C портів з 2018 по 2023 рік зросте з 824 мільйонів до 3,5 мільярдів штук на рік. Так само в звіті вказується той факт, що до 2022 року кожен другий електронний ґаджет буде оснащений мінімум одним портом USB-C. Під часовий проміжок з 2019 року і до 2024 року очікується щорічний приріст в 30 відсотків обсягів поставок портів USB-C.

Аналітики Omdia вказують на те, що роз’єми USB-C отримують все більше і більше поширення серед бюджетних моделей гаджетів, що говорить про те, що собівартість роз’ємів починає виходити на доступний рівень ціни. Цілком можливо, що в подальшому вартість виготовлення портів знизиться ще більше.

Очікується, що з 2021 року нові планшети iPhone і iPad будуть оснащуватися роз’ємами USB-C. Це станеться через вимоги Євросоюзу, які стосуються стандартизації роз’ємів для електронних ґаджетів.

Незважаючи на повторювані чутки про заміну порту Lightning на USB-C на iPhone, Apple залишалася зі своїм фірмовим роз’ємом з моменту своєї появи на iPhone 5 в 2013 році. Але 2021 рік може стати роком великих змін. За словами аналітика Мі Чінг-Куо, шанувальникам USB-C немає чого святкувати, незважаючи на оголошене зникнення порту Lightning. Насправді Apple може просто відмовитися від усіх портів на iPhone.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я