Приблизний час читання: 3 хв

Анонсовано вихід надрукованого на 3D-принтері штучного м’яса

0
Анонсовано вихід надрукованого на 3D-принтері штучного м'яса

Ізраїльський стартап Refined Meat анонсував вихід надрукованого на 3D-принтері штучного м’яса. Це буде альтернатива для людей, що віддають перевагу рослинному харчуванню.

Стартап має намір випустити новий продукт на ринок в 2021 році. Він буде представлений у вигляді стейка. Вже існуюче штучне м’ясо від Impossible Foods і Beyond Meat по структурі більше схоже на фарш. Використання нових форм вимагає нових методик, зокрема 3D-друку.

Автори проєкту кажуть, що зможуть відтворити в продукті м’язову структуру справжнього м’яса. А це означає, що стейки на основі такого замінника будуть максимально схожі на справжні. Чи буде штучне м’ясо таким же на смак, поки неясно.

Читайте також  В Китаї навчилися ідентифікувати домашніх тварин по відбитку носа

Перший час 3D-принтери Refined Meat зможуть друкувати 20 кілограмів м’яса на годину. Штучний продукт повинен вийти дешевший справжнього.


Увага! До 10 серпня всі охочі можуть безкоштовно отримати спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5, витративши на це всього 2 хвилини.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут