Автомобілі навчили помічати прихованих за кутом людей

Автомобілі навчили помічати прихованих за кутом людей

Фахівцям вийшло створити надзвичайно актуальний винахід: новий радар для безпілотних машин. Завдяки цьому відкритті автотрансопрт навчився помічати приховані за кутом об’єкти.

В принципі, нову систему легко вбудувати в будь-транспортні засоби. В її основі лежить доплеровський радар, який працює на принципі Доплера. Він говорить про те, що частота повернутого від мети сигналу залежить від руху його джерела і / або цілі.

У випадку з автомобілем, сигнал радара потрапляє на об’єкт під певним кутом, а потім відбивається від нього, як куля від борту більярдного столу, і направляється до інших об’єктів. Частина випромінювання повертається назад до автомобіля.

Автомобілі навчили помічати прихованих за кутом людей

Така машина може помвчати приховані об’єкти, що дозволить оцінити ситуацію на небезпечному перехресті: чи не виїде на дорогу, наприклад, велосипедист. Ще одна перевага системи в її дешевизні.

Система визначення об’єктів, що знаходяться поза полем прямої видимості, поки далека від комерційного застосування. Але її творці впевнені, що вже незабаром вона буде впроваджена на безпілотному транспорті і дозволить помітно поліпшити безпеку дорожнього руху.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я