У 2017 понад 66 тисяч українців попросили дозвіл на проживання в Польщі

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Найбільшу групу іноземців, які просили посвідки на проживання в Польщі, складають українці.

Реклама

За перші сім місяців 2017 року понад 66 тисяч громадян України звернулися за дозволом на проживання у Польщі. Про це свідчать дані польського управління у справах іноземців.

Вказано, що з початку року про дозвіл на проживання у Польщі попросили понад 100 тисяч іноземців. При цьому за весь 2015 рік таких клопотань було зафіксовано 108 тисяч, а в перші сім місяців минулого року – 73 тисячі.

Отже, у порівнянні з минулим роком кількість прохань продозвіл на проживання зросла на 40%. Зазначається, що найбільшу групу іноземців, які просилидозвіл на проживання в Польщі, складають українці – понад 66 тисяч, далі йдуть білоруси – 5 тисяч, індійці – 4 тисячі, китайці – 3,5 тисяч і в’єтнамці – 3 тисячі.

alt

 

Фото: інфографіка

Так, у переважній більшості випадків (87%) йдеться про тимчасові дозволи на проживання у Польщі терміном до трьох років.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: