Інвестори подали до суду на Ілона Маска за безвідповідальні повідомлення в соцмережі Twitter

0

Група інституційних інвесторів Tesla подала до суду на генерального директора Ілона Маска (Elon Mask), стверджуючи, що його «повторювані неправильні заяви» заподіяли шкоди компанії і її акціонерів. Йдеться про публікації в соцмережі Twitter.

Читайте також  Нові деталі Sony PlayStation 5: її ціна може бути нижчою, ніж припускали

Минулого року Маск написав у Twitter, що вже отримав фінансування для планованої приватизації компанії, а в лютому він знову переступив межу, написавши, що цього року Tesla випустить близько півмільйона автомобілів. У позові стверджується, що директор і очолювана ним компанія тим самим порушили свої зобов’язання перед інвесторами.

Легковажне ставлення до публікацій вже обійшлося генеральному директору і Tesla в 40 мільйонів доларів у вигляді штрафів. Крім того, Маску довелося відмовитися від посади голови, щоб залагодити справу з Комісією з цінних паперів і бірж (SEC) через повідомлення Маска про приватизацію компанії, які вплинули на курс її акцій.

На думку позивачів, Маску треба заборонити «неконтрольовано використовувати Twitter для публікації неточних тверджень про компанії».

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут