За рік в США зафіксовано понад 1500 травм, пов’язаних з електричними скутерами і самокатами

Можливо, ви колись задавалися питанням про те, скільки Лихачів на електроскутерах потрапляють в аварії. Результати нового дослідження, проведеного Consumer Reports, вказують на те, що в минулому році, як мінімум, 1544 американців отримали травми, пов’язані з використанням електричних скутерів і самокатів.

Йдеться не про прості подряпини, про серйозні травми, які включають множинні струси, переломи носу, різні переломи кісток, тупу травму голови і навіть травми головного мозку.

Consumer Reports отримав ці дані на підставі перевірки записів 110 лікарень і п’яти агентств в 47 містах США. Але фактична кількість травм набагато більше, так як електричні скутери є відносно новим видом транспорту, крім того, більшість лікарень все ще окремо не відслідковує травми, пов’язані з подібними скутерами і самокатами.

Експерти та медичні працівники заявляють, що їх найбільше турбує той факт, що дуже небагато власників такого транспорту користуються шоломами. Втім, навіть законодавство не завжди заохочує використання шоломів. Так, наприклад, в січні в Каліфорнії набув чинності новий закон, який дозволяє особам старше 18 років використовувати скутери без шоломів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я