Тука розповів, у чому відмінність українців від росіян

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Росія непридатна для побудови демократії західного типу через свою ментальність та історичний досвід.

Реклама

Таку думку висловив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука в інтерв’ю сайту “Апостроф“.

За словами Туки, президент РФ Володимир Путін за роки, проведені при владі, дуже стрімко і легко відродив у росіян настрої великодержавного імперського шовінізму, ще й скривдженого за розпад СРСР.

“У цьому, до речі, сучасна Росія дуже схожа за зовнішніми та внутрішніми ознаками на Німеччину після Версальського мирного договору. Розчарування тодішніх німців, образа на недооцінку, на зневагу – все це зараз 100% відбивається у поведінці росіян. Путін цим користується. І йому вдалося побудувати на цьому відчутті державницьку політику”, – вважає Тука.

На думку чиновника, цей процес був неминучий.

“Є країни, які просто за своєю ментальністю, з культури, з історичного досвіду непридатні для західного типу демократії. Росія – одна з таких країн”.

При цьому Тука нагадав, що в Україні “ніколи не поважали і не підпорядковувалися цареві-батюшці”.

“Ми мали досвід гетьманщини. У чомусь це наша біда, у чомусь – перевага. Прислів’я “два українці – три гетьмани” – це ж про нас! Так що ж у нас спільного? Ми за ментальністю різні!. Навіть подивіться на те, що відбувається в наших країнах після виборів. Скільки б після виборів у Росії не говорили, що Путін – злочинець, хапуга, злодюга, скільки б матеріалів не друкували – все одно “він свій, він наш, він класний”. У нас навіть у день виборів, здається, ще не висохло чорнило на печатках у виборчих бюлетенях – а вже починають волати: “Яке л*йно ми вибрали!” У цьому наша, можливо, принципова відмінність. Я не можу оцінювати, добре це чи погано. Але це факт”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: