Приблизний час читання: 3 хв

В Мережі виявили дивний концепт флагманського смартфону Huawei

0

У мережі з’явився дивний концепт майбутнього флагманського смартфона Huawei з двома екранами. Хоч це, швидше за все,  фантазії дизайнера, подивитися на зображення все одно цікаво.

За традицією, під флагманську серію Huawei Mate 40 увійде модель Mate 40 Pro. І саме її зобразив на рендерах дизайнер TS Designer.

На малюнках можна помітити, що пристрій має два екрани. При цьому додатковий дисплей розташований на задній панелі смартфона, праворуч від блоку камери. Вона, до речі, складається з п’яти датчиків. На модулі також написано, що смартфон підтримує стократний зум.

Якщо говорити про додатковому дисплеї, то він, мабуть, призначається для відображення інформації про час, заряду батареї, попередній дпоказ фотографій. На рендері також зображений стилус.

Читайте також  Інсайдери натякають на швидкий вихід гнучкого iPhone

Складно сказати, наскільки цей дизайн відповідає істині. Додавання додаткового екрану здається ризикованим кроком для Huawei.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут