Експерт наочно продемонстрував наскільки схожа MIUI 12 на iOS 13

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Індійський інсайдер Судханшу Амбхоре (Sudhanshu Ambhore), який регулярно постачає ЗМІ цікавими новинами, опублікував відеоролик, в якому порівнюються новітня оболонка MIUI 12 для смартфонів Xiaomi і Redmi з iOS 13 для iPhone.

Нам демонструють процес блокування і розблокування, запуск додатків, меню багатозадачності, перемикання між різними елементами і інші моменти.

Раніше інший відомий мережевий інформатор під ніком Ice Universe заявив після установки і ознайомлення з MIUI 12 на своїй смартфоні Xiaomi Mi 10 Pro, що це одна з кращих оболонок на базі Android, яка в деяких моментах змогла перевершити iOS.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Поки що MIUI 12 доступна тільки в формі закритої бета-версії для обраних користувачів. Глобальна версія очікується влітку, а більшість актуальних моделей смартфонів Xiaomi і Redmi повинні отримати її в цьому році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.