Легендарна HTC готує до випуску новий смартфон

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Тайванський бренд HTC, про який багато хто встиг забути, ще не розорився і не відмовився від виробництва смартфонів. Згідно з новою інсайдерської інформацією, компанія готує багатообіцяючий телефон середнього класу.

 

Смартфон під кодовим ім’ям Bayamo днями засвітився в GeekBench. Він отримає процесор Qualcomm Snapdragon 660, 6 ГБ оперативної пам’яті і Android 10. Зовні новинка буде нагадувати суміш OnePlus 8 (з лицьового боку) і Mi 10 (з задньої панелі). Одна з особливостей – наявність 3,5 мм роз’єму.

Можливо, пристрій отримає назву HTC Desire 20 Pro і буде продовженням лінійки Desire 19s і Desire 19+ . Інші характеристики не розкриваються.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

 

Нагадаємо, що у вересні 2019 го HTC Corporation очолив новий директор . Він планував переорієнтувати мобільний бізнес на запити ринків, що розвиваються.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОTwitter

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.