Приблизний час читання: 6 хв

У Китаї з’явився коронавірус нового типу. Він ще небезпечніший COVID-19

0

Ситуація по всьому світу продовжує погіршуватися з кожним днем, тобто в світі фіксується все більше число заражених, що вкрай негативно позначається на житті всіх людей, тому що в багатьох регіонах введений жорсткий карантин, при якому людям заборонено виходити з будинків і контактувати один з одним . Уряди всіх країн світу намагаються по-своєму боротися з цим захворюванням, проте навіть не дивлячись на заходи, що вживаються домогтися поліпшення ситуації поки що не вдається. На думку деяких експертів, коронавірус COVID-19 буде залишатися небезпечним щонайменше до червня 2020 року, і лише при найкращому збігу обставин, що вкрай малоймовірно, ця інфекція виявиться взята під контроль.

Втім, поки весь світ бореться з цією хворобою, виникла нова ще страшніша. Сьогодні, 4 квітня 2020 року, ветеринари звернулися до ЗМІ і опублікували на порталі bioRxiv інформацію про новий тип коронавірусу під назвою SARS-CoV-2. Як стало відомо, на території китайського міста Ухань, який є «Батьківщиною» інфекції COVID-19, почали масово заражатися домашні тварини. За словами китайських фахівців, вони отримали в свої руки більше сотні зразків крові у ста вуличних і домашніх котів, і понад 15% від загального числа таких виявилися заражені новим вірусом, який також є смертельним небезпечним. Не можна не помітити, що COVID-19, з яким зараз борються по всьому світу, не представляє загрози для тварин, заражаючи одних тільки людей. Нове захворювання зачіпає котів і, можливо, ще якихось інших тварин.

В організмах тварин, які виявилися заражені, виявили антитіла до вірусу SARS-CoV-2. Це, за словами фахівців, вказує на те, що і в інших регіонах Землі, які охоплені пандемією коронавірусу, тварини можуть заразитися новим типом такого, який є для них смертельно небезпечним. В даний час китайські лікарі намагаються встановити, чи є даний вірус загрозою для людей, а також те, які саме тварини можуть їм заразитися. Якщо з’ясується, що тварини можуть бути переносниками небезпечної смертельної інфекції для людей, це може обернутися новою смертельною епідемією, тому що навіть люди, які вже перехворіли COVID-19, цілком можуть заразитися повторно.

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут