Приблизний час читання: 6 хв

Huawei випустила абсолютно нову прошивку для 30-ти своїх смартфонів

0

Компанія Huawei офіційно повідомила про вихід оновленої оболонки EMUI 10.1 для своїх смартфонів, яка отримала масу корисних нововведень. Оновлення отримають пристрої серії Huawei Mate 30, Mate X, P30 і ряд інших – більше 30 моделей.

Отже, що ж вміє нова EMUI? Ось основні нововведення.

– Анімація сповільнюється, перш ніж зупинитися. Така модель розроблена з урахуванням особливостей людського сприйняття.

– Бічна панель висувається жестом “палець в центр від будь-якого краю”. Щоб запустити мультівіконний режим, додатки з бічної панелі можна переміщати по екрану, зображення, тексти і файли можна перетягувати з однієї програми до іншої. Плаваюче вікно дозволяє використовувати додаток, не відкриваючи його на повний екран.

– Панель управління декількома пристроями дозволяє бачити всі доступні до підключення гаджети. Її можна викликати з будь-якого краю екрану. Вона використовується для включення і виключення пристроїв, що підключаються, а також може рекомендувати відповідні для того чи іншого завдання пристрої – наприклад, якщо користувач увімкнув музику, вона порадить перевести звук на розумну колонку.

– Huawei MeeTime – додаток для відеодзвінків між смартфонами Huawei, що підтримує роздільну здатність FullHD. У нього вбудовані механізми бьютіфікаціі і яскравості, а також система забезпечення плавного відеозв’язку при нестабільному сигналі. Крім того, до MeeTime можна підключати екшн-камери Drift.

Читайте також  Названо найпопулярніший смартфон початку 2020 року

– Huawei Share – система обміну файлами між смартфонами Huawei – тепер підтримує пристрої сторонніх виробників. Наприклад, пристрої для дистанційного друку фотографій.

– Режим “мультискрін” тепер дозволяє використовувати камеру і мікрофон ноутбука так, ніби вони підключені до смартфону, а також використовувати додатки для ноутбука, щоб відкривати файли і посилання на смартфоні.

– Голосовий помічник Celia, що з’явився в EMUI 10.1, має штучний інтелект і допомагає вирішувати повсякденні завдання. Наприклад, управляє відтворенням медіа, відправляє повідомлення, рахує калорії, визначає об’єкти і так далі. В даний час він підтримує англійську, французьку та іспанську мови.

– Загальна фотогалерея для всіх пристроїв, які працюють на EMUI 10.1 і підключені до одного й того ж Huawei ID, з можливістю пошуку по всіх медіафайлів.

ДЖЕРЕЛОRG
Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Відповідальна та цілеспрямована. Спокійна і витривала. Борець за справедливість. Сфера інтересів: технології, які змінять майбутнє.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут