Приблизний час читання: 8 хв

Google зробила повідомлення SMS безкоштовними на всіх Android

0

Американська корпорація Google є одним з найвідоміших в світі брендів, а її сервісами на постійній щоденній основі користуються більш ніж 4 млрд чоловік, тобто чи не всі користувачі інтернету. Ця компанія постійно щось створює і покращує, роблячи це заради того, щоб стати ще більш відомою. Дійшла справа до того, що вона створила технологію під назвою RCS (Rich Communication Services), яка представляє з себе сучасну заміну SMS. Ця саму технологію створили ще в 2014 році, проте лише в цьому 2020 року вона нарешті стала доступна для повноцінного використання. Головна перевага такого протоколу передачі даних в тому, що він працює без інтернету, що робить його дуже і дуже вигідним в повній мірі.

Платити за повідомлення RCS нічого не потрібно, і вони при цьому вигідно відрізняються від SMS ще й тим, що не містять в собі ніяких обмежень щодо загальної тривалості одного повідомлення. Якщо класичне повідомлення обмежена 140 символами (латиниця) або 70 символами (кирилиця), то при використанні нового формату повідомлень ніяких обмежень немає, тому можна пересилати величезні тексти, роблячи це за частки секунди і без підключення до інтернету. Більш того, підтримується звіт про доставку, тому коли повідомлення надійшло на смартфон будь-яка людина, відправник такого отримає про це повідомлення. Нічим таким звичні текстові повідомлення навіть близько похвалитися не можуть.

Компанія Google вже переконала понад чотирьох десятків стільникових операторів по всьому світу додати підтримку повідомлень RCS в свою інфраструктуру, завдяки чому тепер всі їхні абоненти вже можуть такими обмінюватися без будь-яких складнощів, не відчуваючи при цьому ніяких обмежень, а платити за все це нічого не потрібно. Поки що такий формат повідомлень доступний виключно на смартфонах під управлінням Android, але зате підходять всі версії такої операційної системи. Щоб обмінюватися такого роду безкоштовними повідомленнями потрібно просто встановити на смартфон додаток Android Messages, після чого, слідом за чим, його налаштувати, а займає дана процедура не більше двох хвилин.

Коли все налаштовано, можна починати відправляти текстові повідомлення через протокол RCS, але при тому працювати будуть і класичні SMS. Нова технологія, як очікується, в найближчі п’ять років стане масовою, а станеться це відразу після того, як всі оператори зв’язку в світі впровадять її підтримку і, крім того, коли Apple і інші компанії впровадять в свою продукцію сумісність з Rich Communication Services. Стільниковим операторам вигідно впроваджувати її підтримку в першу чергу для того, щоб підвищити привабливість своїх послуг для клієнтів, адже очевидно, що будь-якої абонент не використовуватиме тільки таку функцію, а значить він буде платити за що-небудь ще, в тому числі за голосові дзвінки і мобільний інтернет.

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут