Приблизний час читання: 4 хв

Експерти: Що потрібно робити, якщо здувся акумулятор телефону

0

Фахівці розповіли про те, що потрібно робити, якщо в телефоні здувся акумулятора. В першу чергу варто відразу дістати батарею з пристрою і припинити його використання.

Існує маса причин проблем з акумулятором. Часто навіть самі виробники на стадії розробки пристрою не враховують, що батарея з часом може вийти з ладу. Акумулятори нерідко здуваються через тривалу експлуатацію, падінь, перегріву або перепадів температури.

За словами фахівців, здутий акумулятор, швидше за все, вже не можна буде полагодити. У той же час, можна убезпечити пристрій від подібних несправностей в подальшому. Не варто економити на зарядці. Застосування підробок або пристроїв з меншим вольтажем також є причиною проблем з акумулятором.

Читайте також  Redmi 10X засвітився на свіжому тизері за тиждень до анонсу

Збільшення батареї в розмірах може стати причиною повної поломки телефону, через що акумулятор важливо швидко витягти. Навіть якщо смартфон продовжує функціонувати, необхідно відразу ж його вимкнути. За словами експертів, такі пристрої можуть пропрацювати ще кілька тижнів, але після цього ймовірність полагодити їх істотно знизиться.

Експерти відзначають, що середньостатистичний акумулятор розрахований приблизно на тисячу разрядок і зарядок. Після цього рекомендується пройти діагностику і перевірити його придатність для подальшої експлуатації.

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут