Приблизний час читання: 5 хв

Фахівці назвали найнебезпечніші для здоров’я смартфони

Компанія працює за графіком і не планує відкладати випуск довгоочікуваної моделі

0

У сучасному світі смартфон є невід’ємним атрибутом будь-якої людини, який хоч якось намагається жити в ногу з часом. При цьому існуючий ринок пропонує величезний вибір гаджетів, але до такої покупки не варто ставитися легковажно, адже в деяких смартфонах криється величезна загроза для здоров’я людини. Про це пише internetua.

Найпопулярніші гаджети, без яких неможлиао уявити сучасний побут, є прямою загрозою організму їх користувачів і провокують зміни в генетичному коді людини. Такі висновки зробили експерти, що займаються вивченням впливу роботи смартфонів на здоров’я людей. Крім того, фахівці зробили висновок, що подібні зміни викликає потужне електромагнітне випромінювання, яким володіють деякі мобільні телефони.

Дослідники, вивчивши всі сучасні бренди смартфонів, прийшли до висновку, що більше за все необхідно остерігатися мобільних телефонів таких виробників, як Apple, Samsung, Xiaomi, HTC і OnePlus. Рівень електромагнітного випромінювання гаджетів цих марок був на порядок більше за інших досліджуваних моделей. При цьому при вимірюванні шкідливого випромінювання під час дослідження був прийнятий показник SAR, який демонструє, скільки енергії електромагнітного поля за 1 секунду людина вбирає. І хоча ці випромінювання не так небезпечні, як радіація, але вони надають непоправної шкоди на генетичний набір людини, викликаючи мутації в її ДНК.

Читайте також  У Мережу витекла інформація про новий смартфон Motorola One Fusion

Здійснюючи дослідження про вплив смартфонів на людину, експерти спиралися на загальноприйняті стандарти випромінювання в світі: серед країн Євросоюзу цей стандарт є показником 2 Вт / кг тканин, а в Сполучених Штатах Америки – 1,6 Вт / кг тканин. Фахівці відзначають, що показник випромінювання в моделях смартфонів Xiaomi Mi Mix 3 5G, Max 3 і Mi A1, а також OnePlus 6T і HTC U 12 Life складає 1,55 і 1,48 Вт / кг.

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут