Приблизний час читання: 3 хв

Справжній iPhone 12 Pro без чубчика. Перші живі фото

0

В мережі з’явилися перші реальні фотографії нового смартфона iPhone 12 Pro, який позбавлений вирізу у верхній частині дисплея. Раніше ми бачили подібні пристрої тільки на комп’ютерних рендерах, тепер же китайські джерела опублікували живі знімки пристрою.

В даний момент в мережі активно обговорюється питання, чи встигне Apple випустити лінійку смартфонів iPhone 12 в вересні, як вона зазвичай це робить. Китайські партнери нарощують виробництво, проте пандемія коронавірусу може перешкодити випустити новинку вчасно.

На нових фотографіях iPhone 12 Pro отримав екран з дійсно вузькими рамками без чубчика, на верхній частині видно фронтальну камеру.

Задня панель демонструє вже знайому квадратну основну камеру з додатковим четвертим датчиком, в ролі якого може виступати часопролітна камера ToF, що відповідає за більш точне визначення глибини сцени.

Справжній iPhone 12 Pro без чубчика. Перші живі фото Справжній iPhone 12 Pro без чубчика. Перші живі фото

Джерело стверджує, що фотографії були опубліковані колишнім співробітником Apple, який був звільнений з-за зливу інформації.

Підписуйся на нас в «Google News» і «Telegram» , щоб оперативно читати новини!

Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут